computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest markası Mates A.Ş. firmasının Oto Ekspertiz sektöründe kullandığı tescilli markasıdır. Mates A.Ş, 5 Kasım 1987’de kurulmuştur.

Faaliyetine otomobil servis ekipmanları sektöründe başlayan firma, zamanla oto ekspertiz cihazları Computest ekspertiz cihazları, oto ekspertiz bayiliği, araç muayene istasyonu cihazları ve otomobil servislerinde kullanılan diğer cihazlarla ilgili ithalatı, imalatı, satışı ve teknik servis hizmetleri vermeye başlamıştır.

1987'den Beri

Hakkımızda

Türkiye’ye oto ekspertiz cihazlarını ilk getiren firmadır. Sektörün öncü markaları olan Corghi, Dimsport, Ecotechnics, Capelec, Ravaglioli ve Tecnomotor ile iş birliği yaparak profesyonel bakış açısıyla hareket eden Mates A.Ş. ve Computest Oto Ekspertiz Merkezi, her markaya yönelik hizmet sunan servislere cihaz satışı gerçekleştirmektedir.Ankara ve İstanbul bürolarında çalışan 27 deneyimli eleman ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet verilmektedir.

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Computest Oto Ekspertiz Merkezi olarak vizyonumuz; uzun yıllardır oto servis ekipmanları ve ekspertiz ekipmanları sektöründe hizmet veren bir marka olmanın bilincini taşırken bu bilinçle cihaz tedarik süreçleri ve satış sonrası servis konusunda Türkiye’nin en iyi hizmetlerini sunan markasına dönüşmektir.

Computest Oto Ekspertiz Merkezi olarak misyonumuz; Türkiye’nin dört bir yanında bulunan otomobil servisleri, muayene istasyonları ve diğer otomobil servis cihazına ihtiyaç duyan tesislerde kullanılan cihazların güvenle tedarik edilmesini sağlarken hizmet çerçevesini güven, kalite, dürüstlük ve sürdürülebilirlik üzerine inşa etmektir.

Bayi Ağımıza Sizde Katılın

Oto ekspertiz cihazları üreticisi Mates A.Ş güvencesi altında 10 yıl ücretsiz cihaz kalibrasyonu ve servis garantisi ile güçlü bir şirketle çalışmaya başlayın, kazancınızı katlayın.