computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Tekirdağ Oto Ekspertiz

Tekirdağ Tepebaşı 4. noterine oldukça yakın bir konumda bulunan Computest Tekirdağ oto ekspertiz bayimiz, araç ekspertiz işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak makul bir sürede teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0507 526 0165

Bayi Yetkili

Mustafa Korol

Bayi Adresi

100.yıl Mahallesi Hayrabol Cad. No.19 Süleymanpaşa 59100 Tekirdağ

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:30 ile 18:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Tekirdağ Ekspertiz

Tekirdağ Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Tekirdağ’da faaliyet gösteren Computest ailesinin bir parçası olan Computest Tekirdağ’a hoş geldiniz. Mustafa KOROL liderliğindeki 12 yıl deneyimli oto ekspertiz ekibimiz, daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerinizde size destek olmaktan mutluluk duyar.

Her geçen gün oto ekspertiz hizmetlerini geliştiren Computest Tekirdağ ekibi, siz değerli ziyaretçilerimizin gönül rahatlığıyla otomobil sahibi olabilmesi için özveriyle çalışmaktadır. Kaliteli ekipmanlar kullanarak hizmet sunan Computest Tekirdağ, tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arayışındaysanız, Computest Tekirdağ size bir telefon kadar yakındır. Oto ekspertiz hizmetimiz, Süleymanpaşa ve Tekirdağ bölgelerinde de garantili oto ekspertiz raporu sağlamaktadır. Tekirdağ oto ekspertiz ihtiyaçlarınız için bize ulaşın, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bayi Özel Anlaşmaları

  • KAMUSEN’E FULL PAKETTE %20