computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Sivas Oto Ekspertiz Ata Sanayi

Sivas Ata Sanayi’nde, notere sadece 1 kilometre mesafede konumlanan Computest Ata Sanayi Sivas oto ekspertiz bayimiz, araç ekspertiz işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirip teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0506 727 2907

Bayi Yetkili

Emre Elmas

Bayi Adresi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 31. Sokak, No:89 Yeni Ata Sanayi SİVAS

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:00 ile 20:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Sivas Ekspertiz Ata Sanayi

Sivas Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi Ata Sanayi

Sivas Ata Sanayi’nde yer alan Computest ailesinin bir parçası olarak sizleri Computest Ata Sanayi’ye sıcak bir şekilde karşılamaktan memnuniyet duyuyoruz. Emre ELMAS ve 7 yıllık deneyime sahip oto ekspertiz ekibimiz, güvenli otomobil alım-satım işlemlerinizde size destek olmak için burada.

Her geçen gün oto ekspertiz hizmetlerini daha da geliştiren Computest Ata Sanayi ekibi, siz değerli ziyaretçilerimizin araç alımı konusunda gönül rahatlığıyla hareket etmesine yardımcı olmak için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. En kaliteli ekipmanlar kullanılarak hizmet sunan Computest Ata Sanayi, her türlü araç segmentinin oto ekspertizini gerçekleştirebilmektedir.

Tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arıyorsanız, Computest Ata Sanayi sizi bir telefon kadar yakınında bekliyor. Güvenilirlik ve uzmanlıkla dolu hizmetimizle sizlere en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.