computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Seyhan Oto Ekspertiz

Adana, Seyhan ilçesi 18. noter yakında bulunan Computest Seyhan oto ekspertiz bayimiz makul bir sürede araç ekspertiz işlemlerini yapıp teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0544 570 9721

Bayi Yetkili

Mehmet Cem Sever

Bayi Adresi

Pınar Mah.74065 Sk No:3/1 Seyhan-Adana

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:30 ile 19:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Seyhan Ekspertiz

Seyhan Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Adana’nın Seyhan semtindeki Computest ailesinin bir parçası olan Computest Seyhan’a hoş geldiniz! Burası, Mehmet Sever ve deneyimli Seyhan oto ekspertiz ekibi tarafından daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerine destek sağlıyor.

Computest Seyhan ekibi, oto ekspertiz hizmetlerini her geçen gün daha da geliştiriyor ve siz değerli ziyaretçilerimizin otomobil alırken iç rahatlığına sahip olmasını sağlamak için büyük bir özveriyle çalışıyor. Seyhan’daki Computest bayimiz, en modern ekipmanlarla donatılmış olup, tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebiliyor.

Eğer tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz merkezi arıyorsanız, Seyhan’daki Computest size bir telefon kadar yakın!

Seyhan bölgesindeki Computest bayimiz, yanal kayma testi, süspansiyon testi, kaporta boya gibi birçok ekspertiz hizmetini sunmaktadır.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.