computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Korkuteli Oto Ekspertiz

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde, 2. ve 3. noterlere oldukça yakın bir konumda bulunan Computest Korkuteli oto ekspertiz bayimiz, Otogar’a sadece 500 metre mesafede yer almaktadır. Hızlı ve etkili bir şekilde araç ekspertiz işlemlerini tamamlayarak kısa sürede sonuçları müşterilerimize teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0532 371 0744

Bayi Yetkili

Mehmet Harman

Bayi Adresi

Şehit Hüseyin Çöl Caddesi No:29/2 Korkuteli-Antalya

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:15 ile 19:30 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Antalya Korkuteli Ekspertiz

Antalya Korkuteli Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde faaliyet gösteren Computest ailesinin bir parçası olarak sizi Computest Korkuteli’ne hoş geldiniz diyoruz. Mehmet HARMAN liderliğindeki 8 yıl deneyimli oto ekspertiz ekibimiz, daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerinizde size destek olmaktan mutluluk duyar.

Her geçen gün oto ekspertiz hizmetlerini geliştiren Computest Korkuteli ekibi, siz değerli misafirlerimizin otomobil alımlarını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmesi için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Birinci sınıf ekipmanlar kullanarak hizmet sunan Computest Korkuteli, tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arayışındaysanız, Computest Korkuteli size bir telefon kadar yakındır. Güvenilirlik ve uzmanlıkla dolu hizmetimizle sizlere en iyi deneyimi sunmak için buradayız.

Bayi Özel Anlaşmaları

  • GEZEN ADAM %40,
  • GARANTİ BANKASI %40,
  • GALERİCİLER VE ESNAFA %30 İNDİRİMLİ