computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Kayseri Oto Ekspertiz

Kayseri’de 12. noter yakında bulunan Computest Kayseri oto ekspertiz bayimiz 45 dakika gibi kısa sürede araç ekspertiz işlemlerini yapıp teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0507 429 2772

Bayi Yetkili

Serkan Yamaner

Bayi Adresi

Yeni Sanayi Sitesi 2.Cadde No:23 38010 Kocasinan/Kayseri

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:00 ile 18:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Kayseri Ekspertiz

Kayseri Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Computest Kayseri Oto Ekspertiz Merkezi’ne Hoş Geldiniz!

Kayseri’de faaliyet gösteren Computest ailesinin bir üyesi olan Computest Kayseri, Serkan Yamaner liderliğindeki deneyimli oto ekspertiz ekibi ile güvenli otomobil alım-satım işlemlerinizde yanınızda yer alıyor.

Oto ekspertiz hizmetlerini sürekli geliştiren Computest Kayseri ekibi, siz değerli misafirlerimizin otomobil alım süreçlerini gönül rahatlığı içinde gerçekleştirebilmesi için büyük bir özveri ile çalışıyor. Computest Kayseri, birinci sınıf ekipmanlar kullanarak tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arayışındaysanız, Computest Kayseri sadece bir telefon kadar yakınınızda. Computest Oto Ekspertiz Kayseri bayimiz, kaporta boya kontrolü dahil olmak üzere birçok ekspertiz hizmetini içermektedir. Kayseri oto ekspertiz hizmeti almak için bize ulaşabilir ve Kocasinan Kayseri bölgesi içinde yol tarifi alabilirsiniz.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.