computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Çumra Oto Ekspertiz

Konya, Çumra’da 1 noter yakında bulunan Computest Çumra oto ekspertiz bayimiz kısa sürede araç ekspertiz işlemlerini yapıp teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0545 907 7386

Bayi Yetkili

Ömer Zengin

Bayi Adresi

Ebul Feyiz Elçibey caddesi D Blok No:60/1 Çumra- Konya

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:00 ile 18:00 – Pazar Açık

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Çumra Ekspertiz

Çumra Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Computest Çumra Oto Ekspertiz Merkezi’ne Hoş Geldiniz!

Konya Çumra’da faaliyet gösteren Computest ailesinin bir üyesi olan Computest Çumra, Ömer ZENGİN liderliğindeki deneyimli oto ekspertiz ekibi ile güvenli otomobil alım-satım süreçlerinizde yanınızda yer alıyor.

Oto ekspertiz hizmetlerini her geçen gün daha da geliştiren Computest Çumra ekibi, siz değerli misafirlerimizin otomobil alım süreçlerini gönül rahatlığı içinde geçirmesi için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Computest Çumra, birinci sınıf ekipmanlar kullanarak tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

Tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arayışındaysanız, Computest Çumra sadece bir telefon kadar yakınınızda. Computest Oto Ekspertiz Çumra bayimiz, kaporta boya kontrolü dahil birçok ekspertiz hizmetini içermektedir. Çumra oto ekspertiz hizmeti almak ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.