computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Alanya Oto Ekspertiz

Antalya , Alanya ilçesinde bulunan Computest Alanya oto ekspertiz bayimiz 10 yıldır 1. NOTER YANINDA son teknoloji oto ekspertiz cihazları, deneyimli uzmanları ile aracınızı kaporta, boya, motor, mekanik, elektronik ve tüm detayları eksik ve kusurlarını anlaşılır, TARAFSIZ ve ŞEFFAF raporlayıp tarafınıza sunmaktadır. Randevu alın beklemeden kısa sürede araç ekspertizinizi yaptırın.

Bayi Telefonu

0532 492 1323

Bayi Yetkili

Muzaffer Nural

Bayi Adresi

Güller Pınarı Mah. Keykubat Bulvarı No: 152/A Alanya ANTALYA

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:00 ile 19:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Alanya Ekspertiz

Alanya Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Alanya’da bulunan Computest ailesinin bir bayisi olan Computest Alanya’ya hoşgeldiniz. Muzaffer Nural ve deneyimli oto ekspertiz ekibi daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerinin yürümesine destek oluyor.

Oto ekspertiz hizmetlerini her gün geliştiren Computest Alanya ailesi, siz değerli misafirlerimizin gönül rahatlığı ile otomobil alabilmesi için büyük bir özveri ile çalışıyor. Birinci sınıf ekipmanlar ile hizmet veren Computest Alanya, tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini yapabilmektedir..

Sizlerde tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arıyorsanız Computest Alanya bir telefon kadar yakınınızda.

Antalya alanya oto ekspertiz ihtiyaçlarınızda computest bayimiz kaporta boya, yanal kayma gibi tüm ekspertiz konulara hızlı bir şekilde yanıt bularak araç ekspertiz raporunuzu tamamlamaktadır. Antalya alanya oto ekspertiz ihtiyacınız için hemen yol tarifi alın.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.