Mates-Computest

5 Kasım 1987 de kurulan firmamızın asıl konusu Otomobil servis ekipmanları olup, Oto Ekspertiz Cihazları, Computest cihazları, Oto Ekspertiz bayiliği, Araç muayene istasyonu cihazları ve otomobil servislerinde kullanılan tüm diğer cihazların ithalat, satış ve servis hizmetlerini yapmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız Corghi, Ecotechnics, Capelec, Spanesi, Tecnomotor gibi firmalar bu piyasanın önde gelen, konusunda uzman firmalardır.

Firmamızı daha iyi tanıyabilmek için yapabileceğiniz en kolay şey, bulunduğunuz şehirdeki, Tofaş, Renault, Honda, Hyundai, Peugeot, Toyota gibi herhangi bir yetkili otomobil bayisine veya servisine firmamızı sormanız olacaktır.

Türkiye’nin her şehrinde bulunan bütün yetkili ve özel servislere cihaz satışı ve servis hizmeti veriyoruz.

Son yıllarda bir çok otomobil markası toplu cihaz alımlarını firmamızdan yaptığı gibi, Çevre Bakanlığı’da Mobil Muayene araçlarında kullanılan 81 adet egzoz gazı ölçüm cihazını toplu olarak firmamızdan temin etmiştir.

En belirgin özelliğimiz temsilciliğini yaptığımız firmalar ile çok uzun süreli çalışıyor ve sık sık temsilcilik değiştirmiyoruz. Dolayısıyla bizden cihaz alan müşterilerimiz aldıkları cihaza çok uzun süreler bizim servis vereceğimizi biliyor. Diğer firmalarda olduğu gibi 2-3 yıl sonra müşterimize “kusura bakmayaın biz artık o markayı satmıyoruz” demiyoruz.

Hiç bir zaman aracı firmalar ile çalışmadık, her zaman ürünlerimizi asıl imalatçı firmalardan getirdik. Dolayısıyla servis ve yedek parça temin sürelerimiz çok kısadır.

Şu ana kadar firmamız ile çalışıp, bizimle çalışmaktan pişman olan hiç bir müşterimiz olmadı. Firmamızdan 10-15 yıl önce cihaz almış veya servis kurmuş müşterilerimiz, yeni bir yer açacaklarında veya yeni bir cihaz alacaklarında mutlaka tekrar firmamız ile çalışmaktadırlar.

Amacımız müşterilerimize her hangi bir cihaz satmak değil, her zaman ihtiyaçları olan ve uzun süre, problemsiz kullanabilecekleri, istedikleri zaman servis ve yedek parçasını bulabilecekleri  cihazı satmak olmuştur ve böyle devam edecektir…

 Saygılarımla

Kadir ATA