computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Sivas Oto Ekspertiz 4 Eylül

Sivas 4 Eylül’de noterlere sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan Computest 4 Eylül Sivas oto ekspertiz bayimiz, araç ekspertiz işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak kısa sürede teslim etmektedir..

Bayi Telefonu

0545 310 2045

Bayi Yetkili

Sadettin Şeremet

Bayi Adresi

Gültepe Mah. 4 Eylül Sanayi Sitesi 43 Sanayi Sk. 4C SİVAS

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

07:00 ile 19:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Sivas Ekspertiz 4 Eylül

Sivas Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi 4 Eylül

Sivas’ın 4 Eylül bölgesinde faaliyet gösteren Computest ailesinin bir üyesi olarak sizi Sivas Computest 4 Eylül’e sıcak bir şekilde karşılamaktan mutluluk duyuyoruz. Sadettin ŞEREMET ve 8 yıl deneyime sahip oto ekspertiz ekibimiz, daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerinizde size destek olmaktan gurur duyar.

Computest Sivas 4 Eylül ekibi, her geçen gün oto ekspertiz hizmetlerini daha da ileri taşıyarak, siz değerli ziyaretçilerimizin otomobil alımlarını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmesi için özveriyle çalışmaktadır. Computest 4 Eylül oto ekspertiz bayisi olarak, birinci sınıf ekipmanlar kullanarak tüm araç segmentlerinin oto ekspertizini başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz.

Eğer tarafsız, güvenilir ve kurumsal bir oto ekspertiz noktası arıyorsanız, Computest 4 Eylül size bir telefon kadar yakındır. Sivas oto ekspertiz hizmeti için bizimle iletişime geçin, güvenilirlik ve uzmanlıkla dolu bir deneyim sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bayi Özel Anlaşmaları

  • EMNİYET ADLİYE %40A
  • KADAR GALERİLERE DE %20