computest araç ekspertiz logo resim
Tecrübe, Güven #Computest

Computest Gebze Oto Ekspertiz

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, 11. Noter’in hemen karşısında konumlanan Computest Gebze oto ekspertiz bayimiz, araç ekspertiz işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak kısa sürede teslim etmektedir.

Bayi Telefonu

0531 255 0340

Bayi Yetkili

Ferzi Zağ

Bayi Adresi

Tatlıkuyu Mahallesi. Körfez Cad. No: 36/C Gebze/Kocaeli

Özel Anlaşmalar

Sorunuz

Çalışma Saatleri

08:00 ile 18:00 – Pazar Kapalı

Aktif Kampanyalar

Hemen arayın %15 indirim kazanın. Kod: COMPUTEST15

Gebze Ekspertiz

Gebze Bağımsız Araba Ekspertiz Merkezi

Gebze’de bulunan Computest ailesinin bir bayisi olan Computest Gebze’ye hoşgeldiniz. Ferzi ZAĞ ve 10 yıllık deneyimli oto ekspertiz ekibi daha güvenli otomobil alım-satım işlemlerinin yürümesine destek oluyor.

Computest Gebze Oto Ekspertiz servisi 2014 yılında kurulmuş, Tse belgeli garantili ekspertiz hizmeti veren tarafsız ekspertiz servisidir.

Türkiye geneli oto ekspertiz hizmeti veren Computest oto ekspertiz servislerinin Gebze de yetkili oto expertiz merkezidir.

Darıca ekspertiz için en yakın oto ekspertiz servisi olan firmamız gebze merkezde ekspertiz hizmeti vermektedir. Ekspertiz gebze de 2014 yılından günümüze kadar detaylı ekspertiz oto raporu hazırlayan servisimiz tüm müşterileri referansımızdır.

Sadece oto expertiz hizmeti veriyor, satın alacağınız aracın kaporta boya , motor mekanik, fren amartisör , akü lastik, iç dış olmak üzere tse belgeli ekspertiz raporu hazırlıyoruz.

Elektrikli otomobil ekspertizinde elektirikli aracınızın akü sağlamlık durumundan , motor , kaporta , fren sistemi gibi hayati önem taşıyan ve tamirat için yüksek maliyet gerektiren tüm noktaları kontrol ederek sonradan pişman olmamanız için detaylı ekspertiz raporu hazırlıyor, hazırlamış olduğumuz ekspertiz raporları garantilidir. Oto ekspertiz gebze için bizimle iletişime geçin.

Bayi Özel Anlaşmaları

Henüz Bayinin Kurum Anlaşmaları Bulunmamaktadır.